Witamy Państwa na stronie internetowej Kancelarii Prawniczej K. Sieczko, W. Wiśniewski „Ad Rem” s. c. w Toruniu.

      Kancelaria Prawnicza AD REM K. Sieczko, W. Wiśniewski s.c. jest spółką cywilną działającą na rynku usług prawniczych od marca 1993 r. Wspólnikami Kancelarii są adwokaci Krzysztof Sieczko i Włodzimierz Wiśniewski.
Adwokat Krzysztof Sieczko ukończył aplikacje prokuratorską, wiele lat pracował na różnych stanowiskach prokuratorskich, był radcą prawnym.
Adwokat Włodzimierz Wiśniewski ukończył aplikacje sądową, orzekał w Sądzie Rejonowym w Toruniu, był prokuratorem w Prokuraturze Rejonowej w Toruniu i radcą prawnym w kraju i zagranicą.


    Z racji wykonywania, w przeszłości, różnych zawodów prawniczych i długoletniej praktyki mamy bardzo duże doświadczenie  w świadczeniu usług pomocy prawnej.  Doświadczenie to uzupełniamy współpracą z młodymi, dynamicznymi prawnikami różnych specjalności. Mamy własnych aplikantów i korzystamy z usług prawników spoza kancelarii, w szczególności doradców podatkowych. Kancelaria nasza współpracuje  z innymi kancelariami w kraju i za granicą.
Oferujemy wszechstronną pomoc prawną podmiotom gospodarczym i  osobom fizycznym poza sądem i w sądzie. Naszymi klientami byli i są przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne.


    Obszarem naszego zainteresowania pozostaje, w szczególności, szeroko rozumiany obrót gospodarczy. Prowadzimy jednak również sprawy  karne, administracyjne, rodzinne i cywilne (w szczególności: spadki, odszkodowania ubezpieczeniowe, odpowiedzialność za błędy w sztuce lekarskiej, spory sąsiedzkie, posadowienie urządzeń przesyłowych na cudzym gruncie, opracowywanie umów, udział w negocjacjach).


      Prawnicy kancelarii świadczą usługi w czasie wymaganym dla danego zadania. Biuro czynne  jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Kontakt

Copyrights 2017. Wszelkie Prawa Zastrzeżone/All rights reserved by Kancelaria AD REM